shopping_cart

سبد خرید

menu
shopping_cart
person

مدآزما، اولین و پیشروترین بازار الکترونیکی جامع در زمینه علم و صنعت می باشد و بستری را فراهم کرده است که شما قادر خواهید بود علاوه بر انتخاب محصولات آزمایشگاهی و پزشکی مورد نظر خود از بین فروشندگان مطرح با مقایسه قیمت ها و شرایط فروش آنها اقدام به خرید از شرکت مورد نظر کنید.


نظر به اینکه امروزه با افزایش رو به رشد قیمت وسایل و تجهیزات آزمایشگاهی و پزشکی تمایل به استفاده از تجهیزات دست دوم افزایش یافته است، بر آن شدیم که وسایل و تجهیزات دست دوم، باقی مانده مواد و کیت های آزمایشگاهی مصرف نشده ی موجود در سطح گشور را نیز در دسترس مشتریان قرار دهیم. همچنین شما از طریق مدآزما قادر خواهید بود از تمام خدمات ارائه شده توسط شرکت های کالیبراسیون و تعمیرات تجهیزات، سکوبندی و شیرآلات و شرکت های ارائه دهنده خدمات تخصصی بهره ببرید.


اخبار همایش ها، زمان برگزاری مزایده ها، مقالات و اطلاعات مفید در مورد دستگاهها و مواد آزمایشگاهی/پزشکی و آموزش کار با آنها در سایت مدآزما ارایه شده است تا شما را در انتخاب،خرید و استفاده از این قبیل اقلام راهنمایی کند.
*شما هم می توانید تمامی محصولات خود را در سایت مدآزما به فروش برسانید*برای فروش در مدآزما کلیک کنید.

ما در بستر اینترنت توانستیم مجموع محصولات متنوع پزشکی و آزمایشگاهی از شرکت های مختلف فروش را به صورت واحد و کامل در اختیار مصرف کنندگان عزیز در سراسر ایران قرار دهیم...

+درباره ما

برای اطلاع از تخفیفات مدآزما ایمیل خود را وارد نمایید.

تهران - بزرگراه همت - دانشگاه علوم پزشکی ایران

09398668737

کلیه حقوق این سایت متعلق به فروشگاه اینترنتی مدآزما میباشد.